Kategoriler

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Mutlu Olmak İstiyorsan Bir HOBİN Olsun...!

ahsaphobimarket.com ailesi olarak en büyük hedefimiz özellikle de hobiseverlerin rahatlıkla yanıbaşlarında bulamadıkları malzemeleri; onların ayağına kadar götürerek ticaret yapmanın yanısıra bir sosyal sorumluluk bilincinde hobi ve sanat sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmaktır. Ayrıca yurtdışına yapacağımız satışlarla da ülkemize döviz kazandırmak en büyük isteklerimizdendir.

Bu bilinçle elimizden geldiği kadar tedarikçilerimizi ülkemizde üretim yapan firmalardan seçmekteyiz. Sektörümüzde kullanılan ithal ürünlerin ülkemizde alternatifi var ise kesinlikle fiyata bakmaksızın onları tercih etmekteyiz. 

Ayrıca misyonlarımızdan biri de toplumun mutluluğu için herkesin bir hobisi olması gerektiğini düşünmemiz ve bu konuda müşterilerimize dilimiz döndüğünce eğitici bilgiler vermek için gerek web sitemiz vasıtasıyla, gerekse de sosyal medyayı kullanarak çaba sarfetmekteyiz. Sattığımız ürünlerin açıklama kısımlarına geniş vakit ayırıyor, konu hakkında araştırma yapıyor ve bunu üyelerimizle paylaşıyoruz.

Ek olarak elimizden geldiğince içerisinde insan sağlığına olumsuz etki yapacak maddeler barındıran ürünleri satmıyoruz. İnsanların gerek stres ve boş vakitlerini değerlendirme amacıyla, ayrıca el emeklerini kullanarak geçimlerini sağlamak için boyama hobisi ile uğraşırken sağlıklarının olumsuz etkilenmemesi için bunu önemsiyoruz.

Birlikte mutlu ve hobi dolu günlere.....