Kategoriler

HAKKIMIZDA

ahsaphobimarket.com

Ahşap Hobi Market hobiseverlerin ve sanatçıların malzeme ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamak amacıyla 2016 yılında, Tual Hobi Sanat Malzemeleri Üretim ve Ticaret Ltd.Şti bünyesinde kurulmuş, geçen sürede ürün gamını ve müşteri potansiyelini artırarak gelişimini sürdürmüştür.

ahsaphobimarket.com sitesi ile ahşap boyama malzemeleri, polyester boyama malzemeleri, cam ve metal boyama malzemeleri, boya ve yardımcı malzemeler, yapma çiçekler, kurdele ve şeritler, kokulu taş kalıpları, tuhafiye ürünleri gibi her geçen gün artan ve 5000'in üzerinde ürün çeşitleriyle müşterilerine toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir.

Satışı yapılan ürünlerinin açıklamaları ve detay bilgileri konusunda hassas davranarak, müşterilerimizin gerçekten ihtiyacı olduğu ürünleri gönül rahatlığıyla almaları en temel hedefimizdir. %100 müşteri memnuniyeti ve güveni en dikkat ettiğimiz konulardandır. Alışveriş yapan müşterilerimiz ürün detaylarını inceleyerek ve resimlerine göz atarak, ne okuyup görüyorsa, o şekilde ürünlerini teslim alır. Herhangi bir sürpriz ve hayal kırıklığı ile karşılaşmaz.

ahsaphobimarket.com olarak bize güveninizi asla karşılıksız bırakmayacak, dürüst ticaret ve uygun fiyat politikamızı asla esnetmeyeceğiz.

Keyifli Alışverişler Dileriz....